Prohlášení o webové přístupnosti

Knihovna Urbanice se zavazuje k zpřístupnění webových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisův rozsahu podmínek podle Směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102ze dne .

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky knihovna.urbanice.cz/arl-mkcz-urb/.

Stav souladu

Tyto webové stránky se snaží být v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno .

Pro vypracování tohoto prohlášení byla použita metoda vlastního posouzení.

Prohlášení bylo revidováno .

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Stále pracujeme na tom, aby tyto stránky byly bez problémů přístupné všem uživatelům. Pokud narazíte na jakýkoli problém, dejte nám prosím vědět. Pro sdělení námětů, postřehů či informací o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím využijte e-mail webmaster@cosmotron.cz. Správcem stránek je Cosmotron Bohemia, s.r.o..

Postupy pro prosazování práva

V případě, že Vám nebyla poskytnuta odpověď nebo poskytnutá odpověď je neadekvátní či neuspokojivá v souvislosti s Vaší žádostí či oznámením ohledně přístupnosti webových stránek nebo webové aplikace, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra, odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3,
140 21 Praha 4
Česká republika

E-mail: pristupnost@mvcr.cz


  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.